موفقیت در زندگی

یازده عادتی که موجب پیشرفت شما میشود

1:حساب شده خرج کنید.
2:هر روز مطالعه کنید.
3:زمان زیادی را صرف استفاده از شبکه های اجتماعی نکنید.
4:احساسات خودتان را کنترل کنید.
5:همواره به دنبال پیشرفت باشید.
6:هدفمند زندگی کنید.

ادامه مطلب: یازده عادتی که موجب پیشرفت شما میشود

درس‌هایی از ناپلئون هیل درباره موفقیت در زندگی

1. اگر اعتقاد داشته باشید که می‌توانید، حتماً می‌توانید.
به هر‌چه اعتقاد داشته باشیم اتفاق می‌افتد. به این اصطلاحاً تحقق باور می‌گویند. اغلب ما هرگز متوجه نمی‌شویم که از چه نیروی عظیمی برخورداریم زیرا نمی‌خواهیم تن به انجام دادن کارهایی بدهیم که در‌نظر دیگران امکان انجام دادنش وجود ندارد. کارهای غیر‌ممکن به تلاش و تمرکز بیشتری نیاز دارد، اما وقتی اینها تحقق پیدا می‌کنند، پاداشی گران حاصل می‌شود. ممکن است نتوانید به هرچه دوست دارید دسترسی پیدا کنید، اما تا معتقد نباشید که توان انجام کاری را دارید، هرگز به انجام دادن آن موفق نمی‌شوید.

ادامه مطلب: درس‌هایی از ناپلئون هیل درباره موفقیت در زندگی

دستاورد زندگی من: از نوانخانه تا استادی دانشگاه

دکتر جولیا چارلز برای مخاطبان شبکه‌های اجتماعی از دستاورد بزرگ زندگی‌اش نوشته است: «بعد از ۱۰ سال زندگی در خانه نگهداری کودکان بی‌سرپرست و تغییر محل زندگی از خانه‌ای به خانه‌ای دیگر، کاری در زندگی‌ام کرده‌ام که خودم و هیچ‌کس دیگر تصورش را هم نمی‌کرد. من فارغ‌التحصیل شدم. وقتی در نوانخانه بودم سه مدرسه راهنمایی مختلف عوض کردم و چهار دبیرستان تغییر دادم. هیچ‌وقت فکر نمی‌کردم دبیرستان را تمام کنم.

ادامه مطلب: دستاورد زندگی من: از نوانخانه تا استادی دانشگاه

نمادی از اراده

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.توانایی انسان هیچ حد و مرزی ندارد. متاسفانه گاهی سستی اراده و اعتماد به نفس پایین سبب می شود توانمندیهای خودمان را فراموش کنیم..عکس منحصر بفرد از شیرجه احمد کلی شناگر عراقی در پاراالمپیک لندن

اهمیت نوشتن برنامه های روزانه در موفقیت

برنامه روزانه، مدیریت زمان، مؤسسه سخنوری تیسفون

در یک ساعت پایانی روز و دقیقاً قبل از خواب، فکر کردن به موفقیتهای روزانه،مرور اهداف زندگی و آینده و نیز برنامه ریزی روز بعد موجب ایجاد حس آرامش  و تقویت عملکرد مغز خواهد شد که در نهایت به بهبود عملکرد شما در روز و روزهای آتی منجر می شود. این عمل سبب می شود در زمان به نحو زیادی صرفه جویی کنید و هر روز هدفمند زندگی کنید. همچنین تصویر سازی از موفقیت های روزانه و  آرزوهای آینده در اواخر شب و قبل از خواب به نحو چشمگیری در رسیدن به موفقیت تاثیرگذار است. اگر چنین فعالیتی در برنامه روزانه شما موجود نیست ، با اراده قوی به مدت 3 ماه این کار را هر شب انجام بدهید تا به یک عادت مثبت روزمره شما تبدیل شود. چنانچه از اعتماد به نفس مناسبی برخوردار نیستید یک ساعت پایانی هر شب را به برنامه ریزی روز بعد و به اهداف و آرزوهایتان اختصاص دهید.از همین امشب شروع کنید!

ادامه مطلب: اهمیت نوشتن برنامه های روزانه در موفقیت

20 علامتی که نشان می دهد موفق هستید حتی اگر چنین احساسی ندارید

گاهی اوقات فکر می کنیم انسان موفقی نیستیم چرا که نه اتومبیل گران قیمتی داریم و نه ویلا و خانه مسکونی دلخواه. اما باید بدانیم موفقیت در زندگی فقط و فقط به معنی کسب ثروت و پول کلان نیست. اگر برای لحظاتی هر چند کوتاه به زندگی مان فکر کنیم می بینیم اگر چه در مواردی موفق نبودیم اما موفقیتهای زیادی نیز کسب کردیم. اگر بیست علامت زیر را در زندگی تان می بینید نشان می دهد نگرانی شما بجا نبوده و شما بر خلاف آنچه که احساس می کنید و می اندیشید، انسان موفقی هستید.

ادامه مطلب: 20 علامتی که نشان می دهد موفق هستید حتی اگر چنین احساسی ندارید

دانلود رایگان فرم مدیریت زمان از مؤسسه سخنوری تیسفون

زمان از گرانبهاترین سرمایه های هر انسانی محسوب می گردد. استفاده درست از زمان و مدیریت درست زمان در زندگی ، ویژگی مشترک بسیاری از افراد موفق دنیا محسوب می گردد و برنامه ریزی نادرست زمان عامل بسیاری از ناکامی های انسان هم محسوب می گردد. از دست دادن زمان موجب تشویش ، استرس و سردرگمی و بی نظمی و بدقولی در انسان می شود.  انسان های زیادی به خاطر کارهای عقب افتاده زندگی احساس خوشایندی ندارند.

ادامه مطلب: دانلود رایگان فرم مدیریت زمان از مؤسسه سخنوری تیسفون

10 ویژگی افراد فوق موفق دنیا

در طول تاریخ، تعداد بسیار کمی از انسان های روی زمین را می توان فوق موفق نامید. این افراد با استفاده از ابزاهای منحصر به فرد در زندگی خود و با تکیه بر اراده پولادینی که دارند دنیا را به نحو مثبتی برای خود و دیگران تغییر میدهند.موفقیت آنها بعضاً آنچنان باورنکردنی و دور از دسترس به نظر می رسد که ما آنها را فوق موفق می نامیم.

ادامه مطلب: 10 ویژگی افراد فوق موفق دنیا

هرگاه در زندگی احساس شکست کردید، این 20 فرمان را بخوانید!

مسایل، مشکلات،شکست ها و موفقیت ها بخشی اجتناب ناپذیر از زندگی همه ما انسان ها هستند. بسیاری از انسان ها در طول زندگی در مواقعی با شکست روبرو می شوند. نحوه روبرو شدن ما با مشکلات و شکست های کوچک و بزرگ زندگی به عوامل مختلفی بستگی دارد از جمله،سن،هوش،سرمایه اجتماعی،جنس،تحصیلات،تجربه،سطح درآمد،شغل،قومیت و بسیاری عوامل دیگر. نحوه برخورد با شکست ها در آینده و زندگی هر انسان نقش اساسی دارد.

ادامه مطلب: هرگاه در زندگی احساس شکست کردید، این 20 فرمان را بخوانید!

تیر هوایی شلیک نکنید!

 

زمانی از وکیل گرانقدر و بزرگ ایران، عبدالصمد خرمشاهی آموختم که در زندگی برای موفقیت باید از شلیک تیرهوایی تا جاییکه می توانیم اجتناب کنیم. این جمله را ایشان برای برجسته ساختن و نشان دادن اهمیت دست نزدن به کارهای بیهوده و بی هدف در زندگی استفاده کرد. جمله زیبایی به نظرم آمد و بدون شک تا پایان عمرم آن را از یاد نخواهم برد. برخی از افراد در زندگی زیاد تلاش می کنند اما موفقیت چندانی بدست نمی آورند. یکی از مهمترین دلایل این مسئله می تواند علاقمندی ما به انجام کارهایی باشد که در راستای هدف ما نیست. بعضی از افراد چون اهداف مدون و مشخصی در زندگی ندارند در مسیر زندگی به کارهای زیادی دست می زنند که با اهداف اصلی زندگی آنها تطابقی ندارد و فقط وقت آنها به بیهوده تلف می شود.

ادامه مطلب: تیر هوایی شلیک نکنید!

صفحه1 از2

آدرس ایمیلتان را وارد نمایید:

Delivered by FeedBurner

تیسفون