راهنمای ثبت نام

علاقمندان به شرکت در کلاس های فن بیان و سخنوری مؤسسه سخنوری تیسفون از طریق مراجعه حضوری به شعب تیسفون در سرتاسر مازندران و ایران و همچنین از طریق مراجعه به وب سایت تیسفون و کلیک بر روی منوی ثبت نام آنلاین می توانند نسبت به ثبت نام و واریز شهریه به صورت آنلاین اقدام نمایند.

 کلاس هاي آموزش سخنوري بصورت هفتگي ( جلسات  دو ساعته  تئوري و عملي) در فضاي کاملاً صميمي و علمي برگزار مي گردد.متقاضيان و هنرجويان طي سه ترم آموزش در تيسفون و با تلاش و تمرين مي توانند به يک سخنور و سخنران حرفه اي تبديل شوند.تدریس کلیه کلاس ها و کارگاههای آموزشی هم اکنون بر عهده محمود امانی می باشد.

همه افراد علاقمند از سنين 17 تا 60 سال  و با حداقل تحصيلات مي توانند در کلاس هاي آموزشي مؤسسه ثبت نام و شرکت نمايند.کلاس ها به تفکیک گروههای سنی برای سه گروه نوجوانان، جوانان و بزرگسالان برگزار می گردد.

مبلغ شهریه ترم یک سخنوری برای عموم شهروندان ارجمند مبلغ 250000 تومان می باشد. در برابر تغییرات عمیق و مثبتی که با حضور در کلاس های سخنوری تیسفون مشاهده خواهید کرد، مبالغ شهریه نه تنها هزینه محسوب نمی گردد بلکه یک سرمایه گذاری اساسی محسوب می شود چرا که ارتباط اساس پیشرفت هر انسانی محسوب می شود و آموختن هنر سخنوری راه پیشرفت در زندگی را هموارتر خواهد کرد.

مدارک و شرایط لازم جهت ثبت نام:

 

  1. انگيزه و ميل به پيشرفت
  2. کپي کارت ملي
  3. يک قطعه عکس پرسنلي
  4. واريز شهريه(قبل از تشکیل کلاس)
  5. تکمیل فرم ثبت نام

ثبت نام در کلاس های حضوری پس از تحویل کلیه مدارک به کارشناس آموزش مؤسسه سخنوری تیسفون قطعی محسوب می گردد. جهت دريافت اطلاعات به نمایندگی های مؤسسه سخنوري تيسفون مراجعه فرمایید. روز و روزگار بر همه شما خوش. به امید دیدار شما در مؤسسه سخنوری تیسفون.

تلفن تماس: 09111147615- 01144733862

 

Comments

  • No comments found

نظر خود را وراد فرمائید

0

تیسفون