اخبار و رویدادها

آموزش تضمینی افزایش اعتماد به نفس

این دوره برای تقویت و افزایش اعتماد به نفس متقاضیان توسط محمود امانی، استاد و بنیانگذار مؤسسه سخنوری تیسفون راه اندازی شده است. پس از طی مراحل ثبت نام به شرح زیر برنامه اختصاصی برای شما ارسال خواهد شد و پیشرفت شما با نظارت استاد مورد بررسی و نظارت قرار می گیرد. چنانچه با دقت به تکالیف مندرج در فلش کارت های ارسالی عمل کنید، تحول بزرگی در عزت نفس و اعتماد به نفس و زندگی شما ایجاد خواهد شد.

کارگاه آموزش فن بیان و سخنوری در تهران

 کارگاه آموزشی یکروزه " فن بیان و سخنوری" با هدف آموزش اصول بنیادین فن بیان و سخنوری توسط مؤسسه سخنوری تیسفون با تدریس استاد محمود امانی( بنیانگذار و استاد مؤسسه سخنوری تیسفون) 20 ابان در سرای محله آرارات تهران برگزار می گردد. در این کارگاه آموزشی سه ساعته موارد زیر تدریس می شود:

ثبت نام کلاس آموزش سخنوری ویژه کودکان و نوجوانان

ثبت نام کلاس آموزش فن بیان، سخنوری و سخنرانی ویژه  کودکان و نوجوانان موسسه سخنوری تیسفون  با تدریس اساتید حرفه ای و مجرب در شهرهای مختلف استان مازندران و شهر تهران  آغاز شد. تلفن تماس در ساعات اداری:

کلاس آموزش فن بیان، سخنرانی و سخنوری در تنکابن

به اطلاع عموم شهروندان شهر تنکابن و شهرهای همجوار می رساند کلاس آموزش فن بیان، سخنوری و سخنرانی مؤسسه سخنوری تیسفون توسط دفتر نمایندگی تیسفون در شهر تنکابن در مرکز مشاوره بامداد برگزار می گردد. ثبت نام این دوره آغاز شده است. علاقمندان جهت کسب اطلاعات و ثبت نام می توانند با شماره های زیر تماس حاصل فرمایند:

09308776030

01154231983

آدرس: مازندران.تنکابن.خیابان امام.کوچه فرهنگ.ساختمان آناهیتا.طبقه سوم.مرکز مشاوره بامداد

کلاس آموزش فن بیان، سخنرانی و سخنوری در ساری

به اطلاع عموم شهروندان شهر ساری و شهرهای همجوار می رساند کلاس آموزش فن بیان، سخنوری و سخنرانی مؤسسه سخنوری تیسفون توسط دفتر نمایندگی تیسفون در شهر ساری برگزار می گردد. ثبت نام این دوره آغاز شده است. علاقمندان جهت کسب اطلاعات و ثبت نام می توانند با شماره های زیر تماس حاصل فرمایند:

09115678322

09216594783

مؤسسه سخنوری تیسفون

کلاس آموزش فن بیان، سخنوری و سخنرانی در تهران

کلاس آموزش فن بیان، سخنوری و سخنرانی مؤسسه سخنوری تیسفون در شهر تهران طی  8 جلسه 3 ساعته از 29 مهر 1396 برگزار می گردد. هر هفته یک جلسه برگزار خواهد شد. تقویت اعتماد به نفس، فن بیان و سخنوری،کنترل کمروئی، ارتباط مؤثر و سخنرانی را به صورت کاملا حرفه ای در این دوره آموزش می بینید. بخشی از کلاس به آموزش اختصاص دارد و در بخش دیگر در هر جلسه هنرجویان سخنرانی میکنند وتمرینات عملی انجام خواهند داد.

کلاس آموزش سخنوری و سخنرانی در تهران

کلاس آموزش فن بیان، سخنوری و سخنرانی مؤسسه سخنوری تیسفون در شهر تهران ساعت 16 روز شنبه مورخ 29 مهر ماه 1396 در میدان ونک با تدریس استاد امانی برگزار می گردد. این دوره طی 8 جلسه 3 ساعته و به صورت هفتگی برگزار خواهد شد. فن بیان، روشهای افزایش اعتماد به نفس، ارتباط مؤثر، غلبه بر استرس در جمع و سخنرانی در این دوره به صورت تئوری و عملی تدریس خواهد شد.  

دعوت به همکاری

موسسه تیسفون به منظور توسعه فعالیت های اجرایی، علمی و پژوهشی در مازندران و ایران از عموم فارغ التحصیلان دانشگاهی خلاق، پرتلاش و علاقمند جهت همکاری تمام وقت یا پاره وقت در زمینه های زیر دعوت بعمل می آورد:

1: مدیر فروش
2: مدیر بازاریابی

تلفن اطلاعات: 09114121471

موسسه تیسفون

همایش ملی تیسفون

همایش ملی تیسفون با سخنرانی های انگیزشی و الهام بخش از 10 سخنران از ساعت 17 الی 19 روز پنجشنبه مورخ 15 تیر ماه 1396 در سالن اجتماعات ساحلی نفت محموداباد توسط مؤسسه سخنوری تیسفون برگزار می گردد. از همه علاقمندان و مردم شریف و عزیز استان مازندران و ایران جهت حضور در این همایش دعوت بعمل می آید.  حضور در  همایش رایگان و برای عموم آزاد است. متقاضیان اسپانسرینگ و حمایت از این همایش می توانند با تلفن 09111147615 تماس حاصل فرمایند.  تلفن ثبت نام و رزرو همایش: 09114121471

متن سخنرانی انتخاباتی

مؤسسه سخنوری تیسفون آمادگی دارد متن سخنرانی کاندیداهای محترم انتخابات را به صورت کاملا حرفه ای نوشته و در اسرع وقت برای متقاضیان ارسال نماید. متن سخنرانی انتخاباتی داوطلبان با توجه به خصوصیات منحصر به فرد هر کاندید، شهر کاندیدا، شعارهای انتخاباتی، زمان سخنرانی، مخاطبین سخنرانی و ... تنظیم شده و برای ویرایش نهایی و اعلام نظر ارسال می گردد.

کارگاه آموزش اصول و فنون مذاکره

کارگاه آموزشی اصول و فنون مذاکره توسط موسسه سخنوری تیسفون از ساعت 17 تا 19روز دوشنبه مورخ 1 خرداد 1396 در محل ساختمان مرکزی موسسه سخنوری تیسفون برگزار خواهد شد. مدرس این کارگاه، محمود امانی می باشد. ثبت نام و شرکت در این کارگاه برای عموم آزاد است. به کلیه علاقمندان به توسعه کسب و کار، مدیران، کارکنان، دانشجویان مدیریت توصیه می کنیم فرصت حضور در این کنفرانس را از دست ندهند.

صفحه1 از10

آدرس ایمیلتان را وارد نمایید:

Delivered by FeedBurner

login

جهت شرکت در گفتگوها با اکانت کاربری وارد شوید.چنانچه عضو نیستید همین الان ثبت نام نماییدتازه های انجمن

پیرو تفاهم نامه همکاری علمی و آموزشی دانشگاه شمال و مؤسسه سخنوری تیسفون، کلاس ها...
حدود 3 سال قبل 0 448
اطلاعیه بر گزاری کلاس در نوشهر- اولین جلسه کلاس فن بیان و سخنرانی مؤسسه سخنوری ت...
حدود 3 سال قبل 0 426
تا می توانید به دیگران احترام کنید تا مورد احترام قرار گیرید. شما با احترام به د...
حدود 3 سال قبل 0 554
لبخند
نوشته شده توسط محمود امانی
لبخند یکی از مهمترین رازهای جذاب شدن افراد است.لبخند مهمترین زبان بدن رضایت و خش...
حدود 3 سال قبل 0 450
جشن فارغ التحصیلی هنرجویان مؤسسه سخنوری تیسفون در شهرستان محموداباد،عصر دیروز با...
حدود 3 سال قبل 0 438

دیدگاه بازدیدکنندگان سایت

Guest (علاج الادمان)
تعرف كيفية علاج الادمان بسهولة بالفعل الادمان من اكبر واهم المُشكلات التي دخلت مُعظم البيوت المصرية ...
Guest (علاج الادمان)
علاج ادمان الشبو الميثامفيتامين يتضمن بالدرجة الأولى الإعياء، اكتئاب، وزيادة الشهية. قد تدوم أعراض ا...
Guest (20171124yuanyuan)
coach factory outlet online uggs outlet online coach outlet online adidas nmd runner adidas store ug...
Guest (20171124yuanyuan)
coach factory outlet online uggs outlet online coach outlet online adidas nmd runner adidas store ug...
Guest (20171124yuanyuan)
coach factory outlet online uggs outlet online coach outlet online adidas nmd runner adidas store ug...
Guest (20171124yuanyuan)
coach factory outlet online uggs outlet online coach outlet online adidas nmd runner adidas store ug...